Portfolio dodavatelů

Thomas-Krenn

Portfolio dodavatelů
Seznam produktů tohoto výrobce

Low Energy Server

Úsporný Low Energy Server v2 firmy Thomas-Krenn Vás přesvědčí na celé čáře: Tento mini server se vyznačuje skvělou cenou, nespočtem oblastí nasazení, energetickou efektivnosté a výkonem. Tento malý všeuměl přináší mnoho funkcí a výhod Vašemu podnikání: Díky pasivnímu chlazení je LES v2 extrémně tichý. S vysokou účinností tohoto levného systému jsou vysoké náklady na elektřinu jednou pro vždy passé. Stručně řečeno: tohoto malého všeuměla byste si neměli nechat ujít!

Detail produktu Výrobce: Thomas-Krenn
Low Energy Server
2
107
/dodavatele-katalog/thomas-krenn/
Thomas-Krenn
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.