Portfolio dodavatelů

Thomas-Krenn

Thomas-Krenn.AG není jen předním výrobcem individuálních serverů a storage systémů, ale zároveň také poskytovatelem řešení pro datová centra. Mezi více než 15.000 zákazníků z celé Evropy patří velké korporace, veřejná správa, poskytovatelé IT služeb, vzdělávací instituce a velké množství malých a středních podniků.

Online shop firmy Thomas-Krenn.AG poskytuje zákazníkům jedinečnou možnost si velmi rychle nakonfigurovat vlastní server s předem otestovanými a kompatibilními díly a v rámci Evropy si ho již další pracovní den převzít ve firmě do provozu. Thomas-Krenn má aktuálně 160 zaměstnanců, kteří montují všechny servery v Německu v městečku Freyung nedaleko českých hranic. Od svého založení v roce 2002 se firma Thomas-Krenn.AG vyznačuje stabilním růstem.

Více informací Skrýt detail
Kontaktovat produktového manažera Produkty dodavatele použité v našich řešeních
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.