Portfolio dodavatelů

Telrad Networks

Společnost Telrad Networks je členem skupiny Telrad Group, dynamické nadnárodní skupiny společností, která poskytuje specializovaná telekomunikační a IT řešení a služby. Organizace má více než 400 zaměstnanců po celém světě a obsluhuje zákazníky ve více než 150 zemích.

Společnost Telrad Networks, která byla založena v roce 1951, je v současnosti jediným dodavatelem LTE na dnešním trhu s čistým zaměřením na řešení pevných širokopásmových bezdrátových přístupů (BWA). Telrad investuje výhradně do výzkumu a vývoje týkajícího se produktů TDD-LTE a souvisejících řešení. Kromě toho společnost Telrad neustále rozšiřuje svou prodejní, marketingovou, provozní a podpůrnou strukturu tak, aby pružně reagovala na potřeby zákazníků z řad telekomunikačních operátorů.

 

Vzhledem k tomu, že aplikace fixní BWA (TDD-LTE) je zcela odlišná od mobilních LTE aplikací v mnoha ohledech, jsme přesvědčeni, že komplexní LTE řešení firmy Telrad, zahrnující BreezeCOMPACT eNB, BreezeWAY EPC, BreezeRADIUS AAA, Indoor and Outdoor CPE a BreezeVIEW management systém, je ideálním prostředkem pro řešení pevného bezdrátového širokopásmového přístupu.

Více informací Skrýt detail
Kontaktovat produktového manažera Produkty dodavatele použité v našich řešeních

ŘEŠENÍ, V NICHŽ JSOU POUŽITÉ PRODUKTY TOHOTO DODAVATELE

PRODUKTY DODAVATELE POUŽITÉ V NAŠICH ŘEŠENÍCH

Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.