Portfolio dodavatelů

NetSHIELD

Misí společnosti NetSHIELD je být důvěryhodným poskytovatelem nákladově efektivního, proaktivního řešení, které slouží strategii vedoucí ke snížení kyber-rizika.

Zabývá se vyplňováním bezpečnostních mezer a zajistí, aby se pouze důvěryhodná zařízení mohla připojit k podnikovým sítím.

Poskytuje ochranu v reálném čase před nejnovějšími metodami kyber útoků, včetně „Zero-Hour" útoků, phishingovýcm útoků, šifrování a ransomware.

NetSHIELD umožňuje IT odborníkům, aby znovu získali kontrolu nad svými sítěmi prostřednictvím účelnější správy a uplatňování bezpečnostní politiky.

Dodává okamžitě použitelné řešení zahrnující  vulnerability assessment a patch management.

Více informací Skrýt detail
Kontaktovat produktového manažera Produkty dodavatele použité v našich řešeních

ŘEŠENÍ, V NICHŽ JSOU POUŽITÉ PRODUKTY TOHOTO DODAVATELE

PRODUKTY DODAVATELE POUŽITÉ V NAŠICH ŘEŠENÍCH

Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.