Portfolio dodavatelů

Siklu

Siklu Communication (www.siklu.com) je Izraelská firma sídlící blízko Tel-Avivu. Je privátní, vlastněná několika předními světovými investory a investičními fondy, vedenými Evergreen Venture Partners, DFJ Tamir Fishman a Argonaut Private Equity. Firma se zaměřuje na vývoj a výrobu mikrovlnných spojů pro pásma 60 a 70/80 GHz (V-band a E-band).

Pásmo milimetrových vln bylo donedávna jako Antarktida – takřka neprobádané a jen velmi málo využívané. Pro tato pásma jen velmi málo výrobců nabízelo produkty, a pokud je někdo využíval, platil za ně obrovské peníze. Pak přišla firma Siklu se svým rádiem na křemíkovém čipu a nastala revoluce. Rozměry rádií se dramaticky zmenšily a ceny padly dolů několikanásobně. A tak se zrodil nový trh.

Rádia EtherHaul™ pro E-band (70/80 GHz) a V-band (60 GHz) představují cenově nejefektivnější řešení pro rádiové spoje bod-bod s gigabitovou propustností na krátké vzdálenosti a v současnosti jsou jasnou jedničkou nejen na českém, ale i světovém trhu

Více informací Skrýt detail
Kontaktovat produktového manažera Produkty dodavatele použité v našich řešeních

ŘEŠENÍ, V NICHŽ JSOU POUŽITÉ PRODUKTY TOHOTO DODAVATELE

PRODUKTY DODAVATELE POUŽITÉ V NAŠICH ŘEŠENÍCH

Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.