Portfolio dodavatelů

RADWIN

Mikrovlnné spojení. Stále aktuální, často diskutované, často zatracované jako nespolehlivé, často však jediné možné řešení přístupu do lokalit, kam linkové technologie zatím nedosáhly nebo dosáhnout nemohou.

Přes všechny své zápory je mikrovlnné spojení stále oblíbené řešení hlavně díky rychlosti a jednoduchosti instalace a taky díky dostupné ceně. Izraelská společnost Radwin Ltd. postavila na těchto skutečnostech své podnikání, přičemž se zaměřuje na spolehlivost a „operátorskou“ kvalitu spojení. Obchodní úspěchy společnosti Radwin dokazují, že nastoupená cesta je správná.

Společnost Radwin se soustřeďuje na spojení bod-bod a bod-multibod v nelicencovaných pásmech 2,3 ÷ 5,9 GHz. Řešení společnosti Radwin nabízí jako jeden z mála kombinaci paketového a nativního TDM provozu (Ethernet + nxE1). Unikátní je rovněž řešení kolokace více spojů postavená na vzájemné synchronizaci mezi spoji, což Radwin pojmenoval jako „multipoint-to-point“. Na rozdíl od klasického P-t-MP konceptu, kde uživatelé přenosové pásmo sdílejí, zde každý uživatel využívá své dedikované pásmo. Mimo tyto tradiční přístupové technologie se firma Radwin zaměřuje na různá unikátní uživatelská řešení, jakým je třeba Ethernet do vlaku, nomadické spojení pro armádní využití apod. Poslední technologií uvedenou na trh je „small cell“ řešení kombinované s WiFi AP pro vykrývání řidčeji osídlených oblastí kombinovaným GSM+3G+WiFi signálem.

Společnost Radwin byla založena v roce 1997, od svého počátku je součástí skupiny RAD Group. Sídlí v Tel-Avivu v Izraeli, její zastoupení však najdete po celém světě – v USA, Evropě, Indii, ...

Více informací Skrýt detail
Kontaktovat produktového manažera Produkty dodavatele použité v našich řešeních

ŘEŠENÍ, V NICHŽ JSOU POUŽITÉ PRODUKTY TOHOTO DODAVATELE

PRODUKTY DODAVATELE POUŽITÉ V NAŠICH ŘEŠENÍCH

Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.