Portfolio dodavatelů

Radware

Síť dostupná 24 hodin, 365 dnů v roce, s optimálním využitím všech dostupných zdrojů a maximálně bezpečná, to je ideální a žádoucí stav. Výpadek libovolné komponenty – serveru, firewallu, připojení k internetu, stejně jako přetížení nebo bezpečnostní incident, to vše znamená nedostupnost informací, nefunkční aplikaci a v konečném důsledku finanční ztrátu.

RADWARE nabízí výkonné hardwarové přepínače, které kombinují řadu technologií – load balancing, web a application switching, bandwith management, sytém prevence průniku (IPS – intrusion prevention system). Nabízí propustnost až do 80 Gb/s za L7. Dokážou zjistit aktuální stav jednotlivých síťových komponent i aplikací (pomocí health monitoringu), následně pak provoz přesměrovat optimální cestou. Důležité aplikace umí prioritizovat a zajistit potřebné parametry jako je šířka pásma, nechtěné aplikace pak mohou být blokovány. Rovněž dokážou detekovat blokovat nejrůznější škodlivé kódy a útoky – například červy, viry, spyware i útoky na odepření služby (DoS – Denial of service).

Více informací Skrýt detail
Kontaktovat produktového manažera Produkty dodavatele použité v našich řešeních

ŘEŠENÍ, V NICHŽ JSOU POUŽITÉ PRODUKTY TOHOTO DODAVATELE

PRODUKTY DODAVATELE POUŽITÉ V NAŠICH ŘEŠENÍCH

Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.