Portfolio dodavatelů

RAD

Naše společnost již od svého založení spolupracuje s firmou RAD Data Communications, která od roku 1981 představuje inovační technologie, jejichž cílem je zvýšit výkonnost a zlepšit konkurenceschopnost mezi poskytovateli služeb.

Společnost RAD nabízí poskytovatelům komunikačních služeb Service Assured Access (zajištěný přístup ke službám) a řešení migrace paketů, které snižují provozní náklady i složitost a zlepšují pružnost služeb.

Sem spadá MEF Carrier Ethernet 2.0 (přenos Ethernetu), monitorování výkonnosti na druhé a třetí vrstvě (L2,L3), rozpoznávání aplikací a Network Functions Virtualization (NFV), vývoj ASIC a FPGA, miniaturizace hardwaru a vylepšení SFP modulů i synchronizace časování. Řada z těchto technologií formovala průmyslové standardy, což je dáno aktivní rolí společnosti RAD v organizacích, jako jsou Broadband Forum, ETSI, IETF, ITU a MEF.

Se základnou více než 12 000 000 jednotek společnost RAD úzce spolupracuje s celosvětovými operátory, mezi něž patří A1 Telekom Austria, Bharti Airtel, CenturyLink, China Mobile, China Telecom, Claro, Deutsche Telekom/T-Mobile, Embratel, France Telecom/Orange, Hutchison, KDDI, KPN, SoftBank, Telefónica, TeliaSonera, Telstra, Telus, Verizon International a Vodafone.

RAD je členem skupiny společností RAD Group s hodnotou 1,2 miliard dolarů, která je vůdčí světovou firmou v oblasti komunikačních řešení.

Více informací Skrýt detail
Kontaktovat produktového manažera Produkty dodavatele použité v našich řešeních

ŘEŠENÍ, V NICHŽ JSOU POUŽITÉ PRODUKTY TOHOTO DODAVATELE

PRODUKTY DODAVATELE POUŽITÉ V NAŠICH ŘEŠENÍCH

Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.