Portfolio dodavatelů

PacketLight

Společnost PacketLight Networks vyvíjí a dodává CWDM a DWDM řešení pro komunikace po optických vláknech založené na optickém vlnovém multiplexu.

Jednoduché, nemodulární a levné řešení s nízkou spotřebou energie je ideální volbou pro koncové části optické přenosové sítě a izolované uživatelské systémy. Přitom se jedná o kvalitní, spolehlivou technologii, snadno konfigurovatelnou a dohledovatelnou, poskytující potřebnou flexibilitu pro další rostoucí nároky na přenosové kanály a kapacity. Velkou výhodou jsou univerzální transpondéry umožňující kombinovat různé protokoly v jednom 1U šasi. Firma rovněž vyrábí a dodává populární muxpondéry umožňující efektivně sdružovat pomalejší kanály do jedné lambdy. Firma má dobře zvládnutu i technologii 100G.

PacketLight byla založena v roce 2000 a je členem skupiny RAD Group.

Více informací Skrýt detail
Kontaktovat produktového manažera Produkty dodavatele použité v našich řešeních

ŘEŠENÍ, V NICHŽ JSOU POUŽITÉ PRODUKTY TOHOTO DODAVATELE

PRODUKTY DODAVATELE POUŽITÉ V NAŠICH ŘEŠENÍCH

Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.