Portfolio dodavatelů

OTN

Belgická společnost OTN Systems vyvíjí a uvádí na trh optické síťové produkty určené pro provozní telekomunikační oddělení v dopravním a těžebním průmyslu, ITS, energetických společností, bezpečnosti, průmyslu a veřejných institucí.

OTN Systems je spolehlivým projektantem a dodavatelem Open Transport Network (OTN) a XTran (eXcellence in TRANsport).

Za téměř třicet let na trhu si OTN Systems vybudovala solidní pověst, která využívá nákladově efektivní a spolehlivé komunikační sítě. Díky jedinečnému portfoliu, vysoce kvalifikovaným zaměstnancům a široké partnerské síti dodává produkty zákazníkům po celém světě s důrazem na inovaci, kvalitu a spolehlivost sítí.

Více informací Skrýt detail
Kontaktovat produktového manažera Produkty dodavatele použité v našich řešeních
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.