Portfolio dodavatelů

Ostatní dodavatelé

Další dodavatelé, se kterými spolupracujeme jsou: PacketLight, Radwin, SimpliVity,Allied Telesis a ECI. Další informace o jednotlivých společnostech jsou k dispozici v detailu přehledu.

logo PacketLight

PacketLight

Společnost PacketLight Networks vyvíjí a dodává CWDM a DWDM řešení pro komunikace po optických vláknech založené na optickém vlnovém multiplexu. PacketLight byla založena v roce 2000 a je členem skupiny RAD Group. Firma rovněž vyrábí a dodává populární muxpondéry umožňující efektivně sdružovat pomalejší kanály do jedné lambdy. Firma má dobře zvládnutu i technologii 100G. Více zde.

logoRadwin

Společnost Radwin se soustřeďuje na spojení bod-bod a bod-multibod v nelicencovaných pásmech 2,3 ÷ 5,9 GHz. Řešení společnosti Radwin nabízí jako jeden z mála kombinaci paketového a nativního TDM provozu (Ethernet + nxE1). Unikátní je rovněž řešení kolokace více spojů postavená na vzájemné synchronizaci mezi spoji, což Radwin pojmenoval jako „multipoint-to-point“. Na rozdíl od klasického P-t-MP konceptu, kde uživatelé přenosové pásmo sdílejí, zde každý uživatel využívá své dedikované pásmo. Mimo tyto tradiční přístupové technologie se firma Radwin zaměřuje na různá unikátní uživatelská řešení, jakým je třeba Ethernet do vlaku, nomadické spojení pro armádní využití apod. Více zde.

logo PacketLightSimpliVity

Společnost SimpliVity byla založena v roce 2009 s cílem vytvořit produkt který by výrazné zjednodušil IT infrastrukturu. Za tímto účelem společnost poskytuje hyper-konvergované řešení IT infrastruktury, vedoucí k výraznému snížení nákladů na implementaci a provozu virtualizovaných systémů. Společnost nabízí to, co moderní datová centra potřebují a čeho se dožadují: jako jsou ekonomičnost, spolehlivost, pružnost a správné cloudové modely, spojené se správou IT při zachování výkonu a ochrany dalších funkcí v podnicích. Více zde.

logoAllied Telesis

Společnost Allied Telesis je členem skupiny Allied Telesis Group (ATI), která byla založena v roce 1987 a nyní má svá zastoupení, s více než 3 000 zaměstnanci, po celém světě. Roční celosvětový zisk společnosti činí více než 600 milionů dolarů. Více zde.

logo

ECI

ECI Telecom vám nabízí inovativní síťová řešení, jednotný systém řízení sítě a komplexní sadu profesionálních služeb. Máme řešení pro stále rostoucí poptávku po šířce pásma, která je nezbytná pro přenos multimediálních dat přes datovou infrastrukturu a exponenciální růst počtu mobilních zákazníků po celém světě. Více zde.

 

Telrad Networks

Společnost Telrad Networks je členem skupiny Telrad Group, dynamické nadnárodní skupiny společností, která poskytuje specializovaná telekomunikační a IT řešení a služby. Organizace má více než 400 zaměstnanců po celém světě a obsluhuje zákazníky ve více než 150 zemích.

Společnost Telrad Networks, která byla založena v roce 1951, je v současnosti jediným dodavatelem LTE na dnešním trhu s čistým zaměřením na řešení pevných širokopásmových bezdrátových přístupů (BWA). Telrad investuje výhradně do výzkumu a vývoje týkajícího se produktů TDD-LTE a souvisejících řešení. Kromě toho společnost Telrad neustále rozšiřuje svou prodejní, marketingovou, provozní a podpůrnou strukturu tak, aby pružně reagovala na potřeby zákazníků z řad telekomunikačních operátorů.

Vzhledem k tomu, že aplikace fixní BWA (TDD-LTE) je zcela odlišná od mobilních LTE aplikací v mnoha ohledech, jsme přesvědčeni, že komplexní LTE řešení firmy Telrad, zahrnující BreezeCOMPACT eNB, BreezeWAY EPC, BreezeRADIUS AAA, Indoor and Outdoor CPE a BreezeVIEW management systém, je ideálním prostředkem pro řešení pevného bezdrátového širokopásmového přístupu. 

Mimosa

Americká společnost Mimosa Networks je globální výrobce mikrovlnných spojů se sídlem v Santa Clara v Kalifornii. Firma byla založena v roce 2012, nejprve si velmi rychle vydobyla dobrou pozici na domácí trhu a následně expandovala do celého světa. Využívají nejmodernějších technologií a trendů, za svá řešení obdržela řadu ocenění.

Mimosa Networks se soustřeďuje na bezlicenční kmitočtová pásma. Portfolio zahrnuje jak řešení bod-bod tak i systémy bod-více bodů. Pro zlepšení vlastností a zvýšení odolnosti proti rušení, zvláště v intenzivně využívaných kmitočtových pásmech, vyvíjí a vyrábí i vlastní speciální anténní systémy. Unikátní je cloudový management, poskytující komfortní možnosti end-to-end správy služeb až ke koncovému zákazníkovi. Další příjemnou vlastností řešení firmy Mimosa je jednoduchost instalace a následné údržby.

Společnost sídlí v Santa Clara v Californii.

 

Allot logoAllot

Společnost Allot Communications  vznikla v roce 1996 a od počátku je zaměřena na řešení rozpoznávání, monitoring a řízení provozu podle jednotlivých druhů komunikací.
Původní nasazení traffic shaperů bylo zejména kvůli zlepšení využití linek do WAN a Internetového připojení. Dnes je nasazení traffic shapingu řešením pro poskytování přidané hodnoty na klasických sítích. Nejen učesání provozu, ale právě i poskytování dalších služeb navázaných na provoz sítě, se stávají stále vyhledávanější.

 

Více informací Skrýt detail
Kontaktovat produktového manažera Produkty dodavatele použité v našich řešeních
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.