Portfolio dodavatelů

macmon secure

Německá společnost macmon secure, založena v roce 2003, vyvíjí software pro zabezpečení sítě se zaměřením na řízení přístupu do sítě. Technologický leader v oblasti NAC sídlí v Berlíně a v roce 2014 rozšířil svou přítomnost na evropském trhu otevřením pobočky ve Velké Británii.

Společnost macmon má širokou škálu zákazníků z různých odvětví a z řad malých a středních podniků až po velké mezinárodní společnosti.

Hlavním cílem firmy macmon je nabídnout každé společnosti flexibilní a efektivní řešení NAC. implementace s minimálním úsilím je velkým plusem pro zabezpečení sítě.

 

macmon NAC - elegantně jednoduché!

Více informací Skrýt detail
Kontaktovat produktového manažera Produkty dodavatele použité v našich řešeních

ŘEŠENÍ, V NICHŽ JSOU POUŽITÉ PRODUKTY TOHOTO DODAVATELE

PRODUKTY DODAVATELE POUŽITÉ V NAŠICH ŘEŠENÍCH

Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.