Portfolio dodavatelů

Flowmon Networks

Společnost Flowmon Networks, a.s. (dříve INVEA-TECH a. s.) uvedla na trh kompletní sadu produktů FlowMon pro monitorování sítí na základě IP toků. Řešení FlowMon umožňuje detailní pohled do síťového provozu s rozlišením na jeho jednotlivé složky, zajišťuje odhalení vnějších i vnitřních bezpečnostních hrozeb, sleduje využití internetu v organizaci, identifikuje top uživatele a služby a zároveň poskytuje nástroje pro rychlou a efektivní správu sítě. Tím šetří finance vynaložené na provoz počítačové sítě, usnadňuje práci síťových administrátorů a zvyšuje spokojenost koncových uživatelů a zákazníků.V roce 2020 oznámila technologická firma Kemp akvizici české společnosti Flowmon Networks.

Spolehlivá a dobře zabezpečená počítačová síť je klíčem pro úspěšné fungování každé organizace. Již krátkodobý výpadek sítě znamená narušení infrastruktury společnosti a může způsobit škody v řádech miliónů korun, poškození dobrého jména společnosti a nespokojenost nebo dokonce ztrátu zákazníků. Podobné problémy přináší i „pouhé“ ne-zcela správné fungování počítačové sítě projevující se například sníženou dostupností a pomalou odezvou kritických aplikací (podnikové systémy, VoIP).

Portfolio produktů FlowMon zahrnuje výkonné autonomní sondy generující statistiky o síťovém provozu (až pro 10 Gb/s), kolektory pro uložení, zobrazení a analýzy těchto statistik a další rozšiřující moduly (dohledy nad sítí a službami, detekce anomálií, inovativní nástroje pro zobrazení síťových statistik, inteligentní reporting a jiné).

Základní vlastnosti produktů FlowMon:

 • Výkonné NetFlow sondy a kolektory.
 • Zpracování dat v reálném čase bez ztráty paketů až pro 10 Gb/s Ethernet sítě.
 • Snadná instalace do stávající infrastruktury sítě.
 • Jednoduchá správa přes intuitivní webové rozhraní.
 • Dlouhodobé analýzy a uložení statistik o síťovém provozu (ideální řešení
 • pro ISP a operatory)
 • Monitorování provozu na síti v reálném čase.
 • Zvýšení bezpečnosti sítě a možnost odhalení vnějších i vnitřních útoků.
 • Detailní sledování uživatelů, služeb a využití Internetu
 • Snadné plánování a monitorování QoS.
 • Efektivní řešení problémů a plánování kapacit sítě.
 • Účtování a fakturace na základě přenesených dat.

Oficiální webové stránky společnosti Flowmon.

 

Jsme certifikovaným training partnerem:

badge

Více informací Skrýt detail
Kontaktovat produktového manažera Produkty dodavatele použité v našich řešeních

ŘEŠENÍ, V NICHŽ JSOU POUŽITÉ PRODUKTY TOHOTO DODAVATELE

PRODUKTY DODAVATELE POUŽITÉ V NAŠICH ŘEŠENÍCH

Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.