Portfolio dodavatelů

Greenbone

Společnost Greenbone Networks byla založena v roce 2008 předními odborníky na bezpečnost sítí a svobodný software (software libre). Společnost sídlí v německém Osnabrücku. Řešení Greenbone je nasazováno a funguje celosvětově.

Nabízí open-source řešení pro analýzu a správu zranitelností - Greenbone Security Manager (GSM). Identifikuje bezpečnostní rizika v podnikových informačních technologiích, hodnotí jejich rizikový potenciál a doporučuje řešení. Cílem je zabránit útokům na známé zranitelnosti. GSM je dokonalým doplňkem reaktivních bezpečnostních nástrojů, jako je firewall & Co.

Transparentnost a kvalita jsou pro společnost Greenbone důležité. Zákazníci tak obdrží plně kontrolovatelný produkt vyrobený v Německu. Řešení nachází přízeň také v oblasti státní sféry.  Společnost Greenbone uzavřela smlouvu s německým Spolkovým úřadem pro bezpečnost informační techniky na podporu federálních agentur v boji proti počítačovým útokům.

Více informací Skrýt detail
Kontaktovat produktového manažera Produkty dodavatele použité v našich řešeních

ŘEŠENÍ, V NICHŽ JSOU POUŽITÉ PRODUKTY TOHOTO DODAVATELE

PRODUKTY DODAVATELE POUŽITÉ V NAŠICH ŘEŠENÍCH

Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.