Portfolio dodavatelů

FlexDSL

Švýcarská společnost FlexDSL působí na světovém trhu od roku 2001. Navrhuje a vyrábí síťová zařízení pro internetové poskytovatele služeb a kritické infrastruktury.

Výrobky jsou schváleny a instalovány ve více ne 35 zemích světa. Dokáže přizpůsobit hardware a firmware na míru dle konkrétních požadavků zákazníka. Dále navrhuje síťová zařízení dle zákazníkovy specifikace, které lze integrovat do stávajících racků, multiplexorů nebo systémů. Pokud je to potřeba, zajistí své výrobky proti škodlivým vlivům průmyslového prostředí, ve kterém jsou instalovány.

Zařízení společnosti FlexDSL jsou odolná proti otřesům za jízdy vlakového vagonu, tak pod vodou ve slaném prostředí na moři.

Více informací Skrýt detail
Kontaktovat produktového manažera Produkty dodavatele použité v našich řešeních
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.