Portfolio dodavatelů

Ceragon

Společnost Ceragon Networks Ltd. (http://www.ceragon.com), která je členem izraelské RAD Group, vyvinula, vyrábí a dodává na trh vysokokapacitní bezdrátový přenosový systém FibeAir™. Jedná se o širokou rodinu mikrovlnných spojů bod-bod, které umožňují budovat spolehlivé, levné a výkonné telekomunikační a datové sítě.

Ceragon Networks je světovou jedničkou mezi specializovanými výrobci mikrovlnných spojů, je na špici technologického vývoje a v mnoha směrech i určuje trendy budoucího rozvoje. Více než 65 let zkušeností na tomto poli dává uživatelům jistotu, že firma Ceragon Networks je dlouhodobě stabilním a spolehlivým partnerem a její produkty, instalované ve více než 130 zemích světa, jsou dobrou volnou pro každého. 

Společnost se dříve jmenovala GIGANET Ltd., ale v souvislosti se vstupem na NASDAQ změnila své jméno na CERAGON Networks Ltd. V roce 2011 Ceragon Networks Ltd. převzala norskou firmu NERA Networks AS. 

Více informací Skrýt detail
Kontaktovat produktového manažera Produkty dodavatele použité v našich řešeních

ŘEŠENÍ, V NICHŽ JSOU POUŽITÉ PRODUKTY TOHOTO DODAVATELE

PRODUKTY DODAVATELE POUŽITÉ V NAŠICH ŘEŠENÍCH

Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.