Portfolio dodavatelů

Allot

Dnešní datové sítě poskytují možnost připojení celou řadou technologií (drátem, bez drátu, z místa či v pohybu, …). Uživatelé tak mají možnost dostat se do sítě kdekoliv a kdykoliv. Velmi často, ale dnešní sítě neřeší, jestli a jak se uživatelé dostali resp. dostanou k požadovaným aplikacím (a uživatelé chtějí využívat aplikace, na dostupnosti sítě jim nesejde). Brzdou provozu již nebývá samotná „šířka přípojky“, ale schopnost celé sítě přenášet provoz s různými požadavky na připojení různých aplikací.

Klasická síť je někdy schopná rozeznat e-mail od webu. Ale stahování souborů, hraní her, on-line prohlížení videa nebo poslech audia, chatování přes ICQ, Gogole či facebook, BitTorrent, …? To vše se klasické síti schová ve webovém provozu. Za několika málo síťovými porty (80, 8080, 443, …) se skrývají stovky různých aplikací.

Ten kdo chce vědět jaký je provoz na jeho síti, nebo se zajímá i o provoz jednotlivých uživatelů, potřebuje solidní systém s DPI (deep packet inspection) - nástroj pro monitoring a následný reporting. Pro řízení provozu sítě, jednotlivých uživatelů nebo naopak aplikací je třeba mít nástroj, který bude opravdu výkonný. Vedle propustnosti z pohledu objemu je třeba vidět i schopnost práce s vysokým počtem otevřených spojení, opravdu velký počet rozpoznávaných aplikací (s častým doplněním o novinky), otevřenost pro spolupráci s dalšími systémy, ...

Společnost Allot Communications  vznikla v roce 1996 a od počátku je zaměřena na řešení rozpoznávání, monitoring a řízení provozu podle jednotlivých druhů komunikací.

Původní nasazení traffic shaperů bylo zejména kvůli zlepšení využití linek do WAN a Internetového připojení. Dnes je nasazení traffic shapingu řešením pro poskytování přidané hodnoty na klasických sítích. Nejen učesání provozu, ale právě i poskytování dalších služeb navázaných na provoz sítě, se stávají stále vyhledávanější.

Více informací Skrýt detail
Kontaktovat produktového manažera Produkty dodavatele použité v našich řešeních

ŘEŠENÍ, V NICHŽ JSOU POUŽITÉ PRODUKTY TOHOTO DODAVATELE

PRODUKTY DODAVATELE POUŽITÉ V NAŠICH ŘEŠENÍCH

Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.