Portfolio dodavatelů

albis-elcon

albis-elcon je společností vyvíjející, vyrábějící a prodávající produkty především pro přístupové sítě. S více než 180 zaměstnanci nabízí širokou škálu produktů a služeb svým zákazníkům ve více jak 40 zemích světa. Vývojová a výzkumná pracoviště albis-elcon jsou ve městech Zürich a Mezzovico-Vira (Švýcarsko). Partnerská centra firmy se nachází v Itálii a na Tchaj-wanu. Výroba většiny zařízení se uskutečňuje ve Švýcarsku, v Německu, některá se vyrábějí v Číně.

Základním produktem pro oblast přístupových sítí je dokonale zvládnutá technologie SHDSL patřící do rodiny ULAF+ (Universal Line Access Family). Kromě technologie TDM zastoupenou v rodině ULAF+ jednotkami BSTU a BSTU4 byla vyvinuta nová generace modemů Acceed, určená pro Carier Ethernet řešení. Systém ULAF+ lze provozovat na metalických, ale i na optických vláknech (single mode).

Nové funkční požadavky zákazníků vedly k rozšíření portfolia albis-elcon o vlastní platformu správy a řízení sítí dohledového a řídícího systému pod názvem Metro-Integrátor, který nabízí komplexní správu sítě, umožňující obsluze s pomocí navigačních map získávat nejen přehled o síťových prvcích vyžadují případnou pozornost, ale i usnadňující konfiguraci jednotlivých prvků.

Metro-Integrator poskytuje SNMP NBI pro připojení zařízení třetích stran a jejich monitorování a správu. Tento dohledový systém je kompatibilní s CORBA SNMP Mediator modulem (CSM) a i s předchozím dohledovým a řídícím systémem Access-Integrator, který plně nahrazuje a přináší nové funkce do řídícího a monitorovacího procesu.

Více informací Skrýt detail
Kontaktovat produktového manažera Produkty dodavatele použité v našich řešeních

ŘEŠENÍ, V NICHŽ JSOU POUŽITÉ PRODUKTY TOHOTO DODAVATELE

PRODUKTY DODAVATELE POUŽITÉ V NAŠICH ŘEŠENÍCH

Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.