Distribuce mikrovlnných spojů Ceragon Networks Ltd.

Distributorem mikrovlnných spojů firmy Ceragon jsme už skoro 20 let.

Váš spoj odešleme ještě dnes!

  • ceragon produtZvažujete nasadit do sítě nový spoj?
  • Nejste spokojen se svým stávajícím dodavatelem?
  • Nemáte prozatím v síti spoj požadovaných parametrů?

Pošlete nám stručně své požadavky a vyžádejte si naši nezávaznou nabídku! Nejprodávanější typy spojů držíme skladem. Expedujeme nejpozději NBD.

SLA na náhradní díly

SLANemáte zálohu a bojíte se co nastane v případě poruchy? Nevadí, na všechny typy dodávaných spojů máme náhradní díly! Za měsíční paušál vám garantujeme doručit náhradní díl do druhého pracovního dne a zapůjčení na celou dobu opravy budete mít zdarma.  Napište nám, jakou službu potřebujete a my Vám nabídneme řešení!

Instalace

ceragon produktNemáte zkušenosti s mikrovlnnými spoji a potřebujete je? Nemáte vlastní technický personál? Řekněte nám, kam spoj potřebujete nainstalovat a naši partneři vše udělají za vás! Instalace provádíme po celé střední Evropě. 

O nás

DC logoVUMS se stal partnerem Ceragonu již v roce 1999, ještě v době, kdy se jmenoval Giganet. Od té doby jsme dodali na trh více než 1000 spojů a náš vzájemný obrat dosáhl desítek milionů euro.

Jsme specialisté v oblasti datových komunikací a současně jsme lidé s respektem k dění kolem nás. Záleží nám na vyšších společenských principech, respektujeme je, prolínají se do našeho každodenního života. Záleží nám na tom, kdo jsou naši zákazníci a k čemu naše řešení a produkty používají.

Kontakt

Máte-li zájem o něco z výše uvedeného neváhejte nás kontaktovat pomocí kontaktního formuláře. 

 

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.