Tento produkt spadá pod tyto typy produktů:
 • DDoS Mitigation

DDoS Defender

FlowMon DDoS Defender je řešení pro detekci a mitigaci útoků typu odepření služby – DoS (Denial of Service) nebo DDoS (Distributed Denial of Service).

Bez jakýchkoliv změn konfigurace, topologie datové sítě nebo dodatečných investic do síťových komponent je možné v reálném čase odhalovat volumetrické útoky vedené proti IT infrastruktuře, serverům, kritickým systémům nebo aplikacím. Navíc ve spolupráci se službou tzv. Scrubbing centra nebo specializovaným řešení pro eliminaci DDoS útoků nasazeného tzv. out-of-band je možné tento útok efektivně automaticky zablokovat. FlowMon DDoS Defender je možné nasadit v řádu minut díky univerzální architektuře a rozsáhlým možnostem integrace s aktivními prvky.

Univerzální nasazení

FlowMon DDoS Defender je možné nasadit v heterogenním prostředí se sběrem běžných flow statistik z aktivních prvků v různých formátech a  / nebo sběrem velmi přesných flow statistik získávaných prostřednictvím FlowMon sond. Samplování při generování flow statistik rovněž nepředstavuje žádný problém nebo omezení.

Díky robustní a univerzální architektuře je možné nasadit DDoS Defender samostatně, v kombinaci se specializovaným out-of-band řešením pro eliminaci DDoS útoků nebo službou Scrubbing centra. Integrace s aktivními prvky je možná metodami PBR (Policy Based Routing) nebo BGP (Border Gateway Protocol), případně je možné využít mechanismu RTBH (Remotelly Triggered Black Hole) pro jednoduchou eliminaci útoku. Spuštění předem připraveného skriptu umožňuje reagovat na útoky i v prostředí, kde není možné využít standardní metody pro změnu směrování provozu nebo notifikace útoku.

Přínosy a výhody:

 •   Detekce útoků typu DoS a DDoS v reálném čase
 •   Významné zrychlení reakční doby na útok
 •   Dynamické baselineování objemů a charakteristik provozu
 •   Získání charakteristických znaků útoku a prezentace uživateli
 •   Notifikace prostřednictvím e-mailu, syslogu, SNMP trap
 •   Pokročilé možnosti okamžité reakce (spuštění skriptu, mitigace)
 •   Podpora pro standardní metody změny směrování provozu – PBR, BGP, RTBH
 •   Nezávislá konfigurace ochrany různé zákazníky, služby, segmenty sítě, …
 •   Plug-in pro řešení FlowMon, jednoduchá instalace a zhodnocení stávajících investic
 •   Postačuje základní kvalita flow dat z běžných aktivních prvků, NetFlow v5/v9, IPFIX, jFlow, NetStream, sFlow, samplované i nesamplované statistiky
DDoS Defender
Kontaktovat produktového manažera
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.