Tento produkt spadá pod tyto typy produktů:
  • EDD

D-NFV

Virtualizované síťové funkce, či NFV, znamená, že speciální síťová zařízení jsou nahrazena softwarem na off-the-shelf (COTS) serverech. RAD byl první na trhu, kdo integroval L2/L3 NID/NTU na silné x86 platformě pro hostování virtuálních síťových funkcí - NFV. NTU je řízeno poskytovatelem služby a je umístěno v prostorách zákazníka, umožňuje tak obchodní pružnost s novými softwarovými službami. RAD D-NFV řešení je k dispozici jako box velikosti polovičky 19“ (ETX-2). Navíc RAD nabízí toto řešení jako programovatelný miniaturní SFP modul (MiNID).

D-NFV
Kontaktovat produktového manažera
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.