Tento produkt spadá pod tyto typy produktů:

Compact shelf

(Compact Shelf) polorám je univerzální rám určený pro jednotky přístupové technologie. Může být použit v úřadech a v prostorách zákazníka a může hostit jakékoliv dvě linkové karty ULAF+ a dohled a nebo jakékoliv tři linkové karty v provedení linkového zakončení CPE.

Polorám (Compact shelf) může být osazen jakýmikoliv dvěmi linkovými kartami systému ULAF+ a jedné karty dohledu (MCUx) a nebo v provedení linkového zakončení CPE lze umístit na všechny tři pozice jakékoliv linkové karty. Díky svému vlastnímu chlazení splňuje náročné klimatické podmínky

Compact shelf
Kontaktovat produktového manažera
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.