Ceragon distribuce

Distributorem mikrovlnných spojů Ceragon jsme už skoro 20 let.

Váš spoj odešleme ještě dnes!

Ceragon produktZvažujete nasadit do sítě nový spoj? Nejste spokojen se svým stávajícím dodavatelem nebo nemáte prozatím v síti spoj požadovaných parametrů? Pošlete nám stručně své požadavky a vyžádejte si naši nezávaznou nabídku! Nejprodávanější typy spojů držíme skladem.

Profesionální podpora a školení

semináře

Máte v síti spoje Ceragon a nejste si jisti zda využíváte plně jejich možností? Nemáte své spoje plně pod kontrolou? Máte nové techniky které potřebujete zaškolit pro případný servis? Informujte se u nás o nejbližších termínech školení!

SLA na náhradní díly

SLAProvozujete spoje Ceragon nemáte kam se obrátit s problémy? Nemáte zálohu a bojíte se co nastane v případě poruchy? Ve spolupráci s našimi dlouholetými partnery poskytujeme i SLA v rozsahu a s parametry dle vašeho konkrétního požadavku. Napište nám co potřebujete a my Vám nabídneme řešení!

 Instalace

ceragon produktNemáte zkušenosti s mikrovlnnými spoji a potřebujete je? Nemáte vlastní technický personál? Řekněte nám co a jak potřebujete propojit a my vám vše zajistíme na klíč, od návrhu až po pozáruční servis.

Spoj jako služba

PTPPotřebujete bezdrátové propojení a nechcete se věnovat všem těm starostem s návrhem, instalaci, integrací a následnou technickou správou? Potřebujete spoj jen dočasně a nechce se vám investovat do jeho nákupu? Umíme vám nabídnout i spoj jako službu. Za měsíční paušál Vás zbavíme rizika a starostí.

O nás

DC logoVUMS se stal partnerem Ceragonu již v roce 1999, ještě v době kdy se jmenoval Giganet. Od té doby jsme dodali na český trh více než 1000 spojů a náš vzájemný obrat dosáhl stovek milionů korun.

Jsme specialisté v oblasti datových komunikací a současně jsme lidé s respektem k dění kolem nás. Záleží nám na vyšších společenských principech, respektujeme je, prolínají se do našeho každodenního života. Záleží nám na tom, kdo jsou naši zákazníci a k čemu naše řešení a produkty používají.

Dlouhodobě se profilujeme jako technologická firma. K dodávaným mikrovlnným spojům Ceragon poskytujeme technické konzultace, kalkulace dostupnosti, kmitočtové návrhy, podporu při žádosti o individuální oprávnění, ale i následnou podporu nejen v rámci záruky na HW, ale i pomoc při problémech při implementaci do sítě. Rovněž se zaměřujeme na odborné vzdělávání, kde nabízíme celé spektrum technologických školení a produktových certifikačních školení.

Kontakt

Máte-li zájem o něco z výše uvedeného nebo vás zajímá cokoli z problematiky spojů Ceragon, neváhejte nás kontaktovat pomocí kontaktního formuláře. 

 

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.