Tento produkt spadá pod tyto typy produktů:

BSTU4

BSTU4 je jednotka Ethernetového síťového zakončení z rodiny produktů ULAF+. Jednotka je navržena pro přenos širokopásmových služeb přes několik metalických spolupracujících párů (bonded pairs).

BSTU4 je jednotka určená pro přenos tzv. "business class služeb" přes Ethernetové sítě s vysokou spolehlivostí. Spínač pracující na druhé  vrstvě s komplexní podporou VLAN a flexibilní QoS prioritizaci umožňuje prvotřídní přenos víceúčelových aplikací.
Metro Ethertet a Campus aplikace BSTU4 přenáší Ethernetové služby až do rychlosti 22,8 Mbit/s.
BSTU4 umožňuje operátorům překlenout stávající mezeru šířky pásma mezi E1 a E3/STM-1 služeb svázáním spolupracujících párů a to až 4x E1 kanálů, přes starší SDH/TDM sítě

BSTU4
Kontaktovat produktového manažera
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.