Tento produkt spadá pod tyto typy produktů:

BSTU - SHDSL.bis Termination Units

Základní jednotkou rodiny systému ULAF+ je jednotka BSTU, která umožňuje provozovatelům sítí přepravu Ethernet a TDM provozu přes jeden nebo dva metalické páry. Tato koncová zařízení mohou být použity v přístupových síti, nebo v jakékoliv aplikaci bod-bod (point-to-point).

BSTU nabízí profesionální řešení pro poskytování hlasových a datových služeb s rychlostí až 11,4 Mbit/s na metalický pár pomocí SHDSL.bis (Single pair Highspeed Digital Subscriber Line) technologií dle doporučení ITU-T G.991.2. Díky své modulární konstrukci a široké škále rozhraní jednotky BSTU jsou flexibilním řešením, které splňují specifické požadavky zákazníků. BSTU zahrnuje také vlastní učení na úrovni 2- vrstvy (self learnimng Layer 2) s VLAN transparencí. Různá rozhraní jako modulární doplňky modemů (nx64 kbit/s, 2Mbit/s, Fast Ethernet) nabízí spolu s protokolem SHDSL.bis operátorům široké uplatnění v přístupových sítích.  

 

BSTU - SHDSL.bis Termination Units
Kontaktovat produktového manažera
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.