Tento produkt spadá pod tyto typy produktů:

Broadgate

Broadgate je rodina produktů společnosti ECI Telecom pro oblast multiservisních sítí. Jedná se o kompaktní multiservisní platformu, která díky široké škále TDM a Ethernet rozhraní představuje vhodnou volbu pro budování konvergovaných sítí. Broadgate rodina se skládá z více modelů vhodných pro různé typy přístupových, metropolitních nebo páteřních sítí. Podpora starších rozhraní typu FXS, E&M, V.35, G-703 Codir a dalších dává možnost zákazníkům, jako jsou želeleznice, energetiky apod., přenášet data existujících řídících systémů po moderních packetových nebo TDM sítích.

Broadgate
Kontaktovat produktového manažera
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.