Tento produkt spadá pod tyto typy produktů:
  • LTE
  • PMP

BreezeCOMPACT

BreezeCOMPACT je komplexní řešení pevného bezdrátového širokopásmového přístupu (BWA) na bázi standardu LTE postavené čistě na TDD přístupu. Jednotlivé komponenty celého řešení jsou viditelné na následujícím obrázku.

schema

  • BreezeCOMPACT 1000 / 3000

je kompaktní full-outdoorová eNodeB rádiová jednotka. V roce 2015 získala ocenění  “Product of the Year” udělovanou uznávanou Wireless Internet Service Providers Association (WISPA). Může obsahovat i BreezeWAY 1010.

 

  • BreezeWAY 1010 / 2020

je unikátně koncipované LTE EPC pro řízení pevného bezdrátového širokopásmového přístupu (BWA). Může být jak distribuované, tzn. uložené v každé jednotce BreezeCOMPACT, nebo centralizované, na bázi hardwarově akcelerované technologie odpovídající "pay-as-you-grow" konceptu. Jednotlivé komponenty přibližuje následující obrázek. 

tabulka

  • Outdoor CPE

Optimální výkonnost v sítích BWA poskytují plně outdoorová CPE s integrovanou anténou. Montují se ideálně tak aby byla zajištěna přímá viditelnost.

  •  Indoor CPE

Tam, kde se před výkonem upřednostňuje snadná a rychlá istalace lze využít Indoor CPE. Plug-and-play instalaci si může provést i sám uživatel.

  • BreezeVIEW

Síťový NMS systém BreezeVIEW je komplexní nástroj na budování, správu a podporu celého životního cyklu LTE sítě - od počáteční instalace až po kompletní poskytování služeb a průběžné údržbářské a podpůrné činnosti.

BreezeVIEW je škálovatelný pro libovolnou velikost sítě a může být rozšiřován postupně podle potřeb sítě.

 

BreezeCOMPACT
Kontaktovat produktového manažera
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.