Tento produkt spadá pod tyto typy produktů:

BOTU - Optical Termination Units

Koncové zařízení z rodiny zařízení ULAF s označením BOTU, určené pro přenos informací v optických sítích.

Díky své vysoké spolehlivosti je jednotka BOTU určena pro poskytování tzv. "business class" hlasových i datových služeb. Modem pracující na druhé vrstvě (Layer-2) s komplexní podporou VLAN a flexibilní QoS prioritizací  splňuje požadavek na více účelové aplikace.

Díky modulární stavbě se širokou nabídkou rozhraní jednotka BOTU provádí zákaznicky orientované služby v optických sítích. Rychlostí 100 Mbit/s Ethernetového provozu přenáší až 4x 2Mbit/s (4x E1).  

 

 

 

BOTU - Optical Termination Units
Kontaktovat produktového manažera
Produktové listy
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.