Bezdrátový přístup IV. - seminář

dovolím si Vás upozornit na sérií článků o možnostech a zvyklostech při řešení bezdrátových přístupových sítí, které jsme rozesílali v rámci naší nedávné mailingové kampaně. Tyto maily jste nedostal, protože od Vás nemáme "souhlas se zasíláním informací", přesto si myslím, že by Vás toto téma mohlo zajímat.

Plné texty naleznete zde:
Bezdrátový přístup I. - trampoty s kmitočty
Bezdrátový přístup II. - konzervativně nebo moderně?
Bezdrátový přístup III. - jsou rádia komoditou?

V návaznosti bych Vás rád pozval na chystaný seminář, zaměřený právě na tuto problematiku. Na něm bychom rádi zavedli diskusi na téma QoS, proč je vůbec potřebný a na rádiích dvojnásob, k čemu je dobrý shaping, policing, WRED… Dále bychom představili protokol Ethernet Ring Protection, porovnali jej s STP protokoly a nastínili, jak jej využít i trochu netradičním způsobem. Třetím bodem semináře by měla být problematika verifikace Ethernetových služeb s ohledem na měření dle RFC2544 resp. Y.1564 a dále bychom naznačili možnost jak pro tyto účely využít Carrier Ethernet funkcionality.

To vše bychom rádi doprovodili živým předvedením na funkčních spojích Ceragon IP-20C a Siklu EH-1200 spolu s Carrier Ethernet zařízením ETX a MiNID firmy RAD. Uvítali bychom přátelskou nekonfrontační atmosféru, čemuž by měla napomoci doprovodná ochutnávka netradičních českých piv.

Termíny ani místa seminářů zatím nebyly přesně stanoveny, předpokládáme listopad 2015, minimálně jedenkrát na Moravě a jedenkrát v Čechách, přičemž se nebráníme zorganizovat menší workshop i v menším provinčním městě, bude-li zájem. Nyní tímto dáváme Vám, které toto téma oslovilo, možnost projevit zájem o účast již nyní a slibujeme, že Vaše případné preferované termíny a místa konání budeme brát v potaz. Svůj předběžný zájem můžete už nyní projevit vyplněním kontaktního formuláře zde pod článkem. Oficiální pozvánky rozešleme až následně v průběhu října.

Děkujeme Vám za Váš čas a budeme se těšit osobně na semináři.

Publikováno: 2015 10 08    |     Zpět na seznam aktualit
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.