Tento produkt spadá pod tyto typy produktů:
  • DDoS Mitigation
  • NBA
  • DPI
  • Traffic Management

Allot ServiceProtector

Využitím Network Behavior Anomaly Detection (NBAD) Allot ServiceProtector chrání proti rostoucímu počtu stále komplexnějších DDoS útoků. Ty se pokouší pomocí záplavy nechtěného provozu vyvolat nedostupnost služby poskytované na nebo za vaší sítí.

V opačném směru ServiceProtector pomocí Host Behavior Anomaly Detection (HBAD) detekuje a blokuje odchozí SPAM, propagaci červů a skenování portů generované zařízeními nakaženými botnetem. Chrání tím před blacklistováním v DNS a mailových serverech a zároveň eliminuje dodatečný a nevyžádaný provoz v síti.

Allot ServiceProtector
Kontaktovat produktového manažera
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.