Zúčastnili jsme se semináře o kybernetické bezpečnosti

Před 14 dny jsme se jako partner zúčastnili semináře s názvem Nová Strategie kybernetické bezpečnosti ČR - vzdělávání v oblasti kybernetické bezpečnosti a praktické naplňování zákona o KB.

Prezentace týkající se našeho portfolia, tedy konkrétní řešení od firem Novicom, IveaTech a Allied Telesis, je popsáno v prezentaci aktivní bezpečnost sítě

Akce byla primárně cílená na silové složky (policie, armáda), ale i tak věříme, že i pro vás mohou byt prezentované informace přínosné.

Pokud ano, a měli byste nějaké nejasnosti, jsme připraveni se na toto téma kdykoliv sejit.

Všechny prezentace jsou k dispozici ve formě pdf.

Publikováno: 2014 12 15    |     Zpět na seznam aktualit
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.