Znáte ERT Active Attackers Feed?

ERT Active Attackers Feed je nový informační zdroj o kybernetických hrozbách od RADWARE ERT Research Center. Poskytuje zákazníkům informace o zdrojích, které byly součástí nedávných DDoS útoků. Tento jedinečný zdroj informací posiluje ochranu aplikací a datových center a představuje novou vrstvu preventivní obrany. Doplňuje tak řešení Radware AMS (Attack Mitigation Solution). Cílem je především zabránit analýze sítě zákazníka ještě před samotným útokem. Data pocházejí z několika zdrojů, především pak z Radware cloudových služeb. Veškeré informace jsou ověřeny a zdroje korelovány a následně odeslány na Radware DefensePro.

key benefits

Ke stažení

Publikováno: 2018 02 08    |     Zpět na seznam aktualit
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.