Webinář - problematika DoS/DDoS útoků

DoS/DDoS útoky jsou jedny z nejznámějších a nejrozšířenějších. Víme o nich, slyšíme že nastaly výpadky sítí pod DDoS útoky, někteří z nás je i zažili a museli se bránit, nebo čekat, až útok skončí.

Útoky na dostupnost služeb se v posledních letech velice rozšířily a postihují prakticky všechny – operátory, poskytovatele hostingu i cloudových služeb, státní správu i podnikovou sféru.

Je možné se před tímto typem útoku účinně bránit? Jaké řešení a jaké technologie jsou skutečně účinné? Je potřeba zvolit řešení, které dokáže:

  • Rozpoznat legitimní provoz od útoku. V praxi to znamená využití behavoirální analýzy, tj. schopnosti naučit se co je běžný provoz.
  • Poradit si s libovolnou kombinaci útoků i s útoky úplně novými (zero day), tj. schopnost v reálném čase generovat dynamické signatury.
  • Provoz „vyčistit“ bez toho, že by bylo nutné blokovat zdroje (konkrétní IP) pomoci „access listu“.

Kniha na toto téma - "Radware DDoS Handbook" - vám vysvětlí jak takový útok vypadá, seznámí Vás s "evolucí" tohoto rizika i s motivací útočníků.

Chcete vědět, co je to DDoS útok?

Problematikou jsme se zabývali na webináři, který proběhl 23 března. Vysvětlili jsme, co je podstatné pro výběr řešení pro obranu před DDoS útoky - tři základní parametry obranných mechanizmů, které pomohou účinně ochránit vaši síť.

Záznam webináře - problematika DoS/DDoS útoků

Publikováno: 2016 03 03    |     Zpět na seznam aktualit
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.