Webinář III. - implementace DoS/DDoS řešení a simulace útoků

Třetí a poslední webinář ze série DoS/DDoS navazuje na předchozí, které se zabývaly problematikou teoreticky.

V prvním jsme vysvětlili tři základní parametry obranných mechanizmů, které pomohou účinně ochránit vaši síť. Jsou to:

  • Hybridní řešení
  • Multi-vektorová obrana
  • IP agnostic

Záznam prvního webináře

V našem druhém webináři jsme se podívali více pod povrch konkrétních útoků. Vysvětlili jsme, jak vypadá reálný útok, jaká je motivace útočníků, časový průběh a především jaké vektory útoků si útočník může vybrat. Vysvětli jsme, že jen důkladné porozumění logice útoků a tomu co mohou způsobit v infrastruktuře zákazníka, umožňuje navrhnout skutečně účinné řešení.

Záznam druhého webináře

Třetí a poslední webinář o DoS/DDoS uzavírá sérii úvahou nad možnostmi implementace účinného řešení, včetně případové studie s ukázkou živé instalace zákazníka v Čechách.

Rádi bychom vám také on-line ukázali průběh útoku a jeho blokování. Pro ukázku „napadneme" naši DDoS “čističku” instalovanou v laboratoři softwarovým generátorem útoků a budeme sledovat průběh událostí. Věříme, že praktická ukázka bude přínosným a zajímavým zakončením naší DOS/DDoS série.

Webinář proběhne už příští týden ve čtvrtek 5. května v 10:00. Ukážeme si možnosti implementace a předvedeme, jak vypadá útok v reálném čase.

Webinář bude opět moderovat Libor Jungbauer, technický ředitel VUMS DataCom, prezentuje Peter Lasek, technický specialista společnosti Radware.

Záznam webinář - implementace DoS/DDoS řešení a simulace útoků

Publikováno: 2016 04 26    |     Zpět na seznam aktualit
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.