Výprodej spojů Ceragon IP-20E Low Power

Dovolím si Vás oslovit s nabídkou nových plně funkčních a výborně vybavených spojů Ceragon IP20E pro pásmo 70/80 GHz. Tato rádia už Ceragon dále nebude dodávat, nicméně jedná se o aktuální verzi R2.
Se současnou High Power verzí je plně kompatibilní, jediné omezení je o cca 6dB nižší vysílací výkon oproti údajům v datovém listu v příloze.

Ke spoji lze koupit kapacitní licence na 1,0 resp. 1,6 resp. 2,5 Gb/s. Na výběr jsou rovněž antény 30 nebo 60cm.

Ceny jsou velmi příznivé, spoj s 1Gb/s licencí včetně 30cm antén a PoE vyjde na 2900€.

Nabídka je omezená do vyprodání zásob, proto mne v případě zájmu neváhejte kontaktovat. 

Rovněž plánujeme v průběhu března/dubna uspořádat sérii technických školení. Spoje Ceragon nejsou jen transparentní přenosové prostředky, naopak, znalým uživatelům dokážou nabídnout mnohem víc. Účast na školení proto doporučujeme a našim uživatelům je poskytujeme za zvýhodněnou cenu. Uvítáme dáte-li nám vědět předběžný zájem.

Publikováno: 2018 02 07    |     Zpět na seznam aktualit
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.