VUMS webinář: WAF

V rámci podzimní série webinářů nás čekají tři online setkání zabývající se problematikou bezpečnosti IT.

První z nich proběhl ve čtvrtek 10.11.2016.

Bezpečnost IT je komplexní záležitost a neexistuje jedno řešení, které by Vás ochránilo před všemi riziky. Pokud si na internetu najdete hlavní rizika – zneužití respektive využití zranitelnosti webových aplikací bude prakticky vždy na předních místech. To určitě nikoho nepřekvapí, naprostá většina aplikací je dnes přístupná přes webové rozhraní. Lze dokonce najít „žebříček“ top webových zranitelností (OWASP TOP 10).

Jak se však před tímto typem rizika chránit?  Nestačí rozumět samotnému protokolu (HTTP), je nutné rozumět i logice aplikace. To dokáže jen WAF (Web Application Firewall). Co vše dobrý WAF musí umět, jak jej lze správně nasadit? Jak dokáže rozpoznat útočníka od legitimního provozu? A v neposlední řadě, co vše dokáže nabídnout WAF - AppWall.

  • Kdy: čtvrtek 10.11.2016 od 11:00 hodin
  • Kde: Webex VUMS DataCom
  • Registrace: 1. webinář proběhl

Můžete si rovněž stáhnout whitepaper na téma: "Why a Web Application Firewall Makes Good Business Sense"

V listopadu a prosinci budeme v seriálu našich webinářů pokračovat.  Více se dozvíte v online vysílání a na našich webových stránkách. 24.11. proběhne webinář ve spolupráci ČDT na téma DOS/DDoS útoků v českém prostředí a 7.12. se budeme zabývat problematikou SSL.

Záznam 1. VUMS webináře o tématu WAF si můžete prohlédnout na tomto odkazu a nezapomeňte si zajistit místo i na dalších dílech.

Publikováno: 2016 11 03    |     Zpět na seznam aktualit
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.