VUMS webinář: SSL inspekce

 Dovolujeme si Vás pozvat na třetí webinář z podzimní série navazujících na vysílání s tématikou DoS/DDoS. Předchozí díly se zabývaly problematikou WAF a zkušenostmi ČDT s DDoS útoky v českém prostředí.

V závěrečném díle naší podzimní série se budeme zabývat komunikací přes internet a možnostmi šifrování provozu. Webinář proběhne ve středu 7.12.2016.

V okamžiku, kdy jde jakákoliv komunikace přes internet - je SSL tj. šifrování provozu samozřejmě vysoce žádoucí. Nicméně pro řadu firem je nutné kontrolovat, co v provozu týkajícím se jejich serverů a jejich zaměstnanců skutečně je.

Provést inspekci  SSL provozu – transparentně, bez toho, že by to vneslo dodatečné zpoždění do provozu při řádově tisících nových spojení za sekundu - není vůbec jednoduché.   Překvapivé to je problém i pro řadu bezpečnostních řešení, degraduje to jejich výkon, komplikuje škálovatelnost i možnosti nasazení. V této oblasti se nabízí velice zajímavé řešení – SSL Attack Protection.

Ke stažení je rovněž k dispozici e-book "SSL Attacks on the Rise".

  • Kdy: středa 7.12. 2016 v 10 hodin
  • Kde: Webex VUMS DataCom
  • Registrace: webinář již proběhl.

Webinář si můžete pustit ze záznamu.

Publikováno: 2016 12 03    |     Zpět na seznam aktualit
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.