VUMS webinář: Implementace DDoS ochrany v ČD-T

Dovolujeme si Vás pozvat na druhý webinář z podzimní série navazujících na vysílání s tématikou DoS/DDoS. V prvním díle jsme si pověděli o WAF. Pokračování našich online setkání nad problematikou bezpečnosti IT je naplánováno na čtvrtek 24.11.2016 ve spolupráci s ČDT.

Zkušenost s DDoS útoky a o možnostech, jak se jim bránit – to bude nosné téma našeho druhého webináře. Cílem útoků typu odepření služby (Denial of Service, zkráceně DoS), je „zamezení autorizovaného přístupu k systémovým zdrojům nebo zdržení operací a funkcí systému.“ DDoS útoky (Distributed Denial of Service) se rozumí situace, kdy útočník využívá různý počet strojů, aby byl útok úspěšnější a pro oběť obtížněji zastavitelný.

Zodpovíme si otázku, jak se dá DDoS skutečně účelně bránit, a co všechno je nutné pro to udělat. Přednášející Tomáš Havlíček nastíní postup na reálných situacích, s kterými se museli v ČDT vypořádat.

  • Kdy: čtvrtek 24.11.2016
  • Kde: Webex VUMS DataCom
  • Registrace: registrace ukončena (záznam zde)

Záznam 2. VUMS webináře o tématu Implementace DDoS ochrany v ČD-T si můžete prohlédnout na tomto odkazu.

Poslední díl série je naplánován na 7.12. 2016, kdy se budeme zabývat problematikou SSL.

Publikováno: 2016 11 03    |     Zpět na seznam aktualit
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.