VUMS online: Efektivní zabezpečení sítě pomocí řešení Flowmon a macmon NAC

Neodhalené vnitřní hrozby, úniky dat, malware nebo další nežádoucí aktivity v síti představují pro každou organizaci významné bezpečnostní riziko. Řešením může být integrace Flowmon ADS a macmon NAC. Společně dokáží okamžitě reagovat na zachycené hrozby a v případě potřeby zajistit jejich eliminaci.

Přijměte pozvání k webináři „Efektivní zabezpečení sítě pomocí řešení Flowmon a macmon NAC“, ve kterém Vám detailně představíme výhody integrovaného řešení Flowmon ADS a macmon NAC.
Webinář bude veden v českém jazyce.

Webinář se uskuteční ve čtvrtek, 25. února 2021 v 14:00 hod.

V případě zájmu se prosím REGISTRUJTE.

Webinářem Vás provedou:

  • Martin Škoda, Product manager, Flowmon Networks
  • Ondřej Desenský, Business Development Manager, VUMS DataCom
Publikováno: 2021 02 18    |     Zpět na seznam aktualit
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.