VUMS DataCom certifikován jako tréninkový partner společnosti Flowmon

VUSM DataCom získal označení Certified Training Partner. Jako VAD distributor v rámci dlouhodobé spolupráce vedle prodeje rovněž pořádáme školení zaměřená obchodně, produktově a technicky.

Tato školení jsou připravená na míru našim partnerům tak, aby získali ucelený přehled o portfoliu produktů Flowmon a veškeré potřebné informace.

Osvědčení Certified Training pertner zaručuje kvalitativní úroveň těchto poskytovaných školení a je dalším krokem na cestě ke zlepšení podpory našich partnerů, díky kterému přináší zákazníkům služby nejvyšší kvality.

Publikováno: 2017 04 25    |     Zpět na seznam aktualit
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.