Tsunami – nová forma xDoS útoku

Tsunami je mimo jiného hackerský nástroj / backdoor, který je využívaný pro DoS útoky. VUMS DataCom Vám společně s partnery dokáže pomoct jak s dočasnou ochranou, tak i pro trvalým řešením.

V půlce roku 2009 se k uživatelům začal distribuovat kód (užívaný např aplikací Apple XCode), kde byl zakomponovaný nový hackerský nástroj / backdoor Tsunami. Před třemi lety byl tento nástroj / backdoor detekovaný a popsaný výrobci end point systémů.

Tsunami je mimo jiného využívaný pro DoS útoky. Odborníci z ERT Radware tuto „schopnost“ pro Vás popsali. V přiloženém dokumentu si můžete přečíst, jak se Tsunami liší od běžné SYN záplavy i jak se proti Tsunami chránit.

Pakliže nebudete mít odpovídající nástroj na obranu (nejen) před Tsunami, máte kontakt na nás. My Vám dokážeme pomoct jak s dočasnou ochranou, tak i pro trvalým řešením.

 • TsunamiSYNFloodAttack (1090.32Kb)
 • Publikováno: 2014 10 10    |     Zpět na seznam aktualit
  Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

  Dokument

  PRO VÁS
  popup

  Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


  Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


  Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.