Tomáš Mathauser novým channel manažerem VUMS DataCom

Tomáš Mathauser v říjnu nastoupil do společnosti VUMS DataCom jako channel manager. Dříve působil jako key account manager ve společnosti vyrábějící síťový hardware, kde se zabýval rozvojem prodeje produktů pro SMB sektor. Má velké zkušenosti s rozvojem obchodních příležitostí a partnerských vztahů, s podporou marketingových aktivit a v oblasti IT se pohybuje mnoho let.

Jako nový channel manager má Tomáš na starosti vybudování komplexního partnerského programu na základě konkrétních potřeb našich partnerů. V programu, který bude dostupný jak stávajícím, tak novým partnerům, budou stručně definovány výhody společně s nabídkou rozšířených služeb. Tomášovým cílem je sestavit program přehledný, stručný, a především s ohledem na zájmy partnerů.

Tomáš se ve svém volném čase věnuje rodině, sportu, zejména hokeji a lyžování, a má rád sci-fi literaturu.

Publikováno: 2017 12 05    |     Zpět na seznam aktualit
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.