Telekom Romania Communications zavede Service Assured Access Solution od společnosti RAD

Zajištění Wholesale Broadband konektivity k mezinárodním poskytovatelům služeb

Společnost RAD, jejíž řešení zajištěného přístupu ke službám (Service Assured Access) zavádějí největší operátoři po celém světě, oznámila, že společnost Telekom Romania Communications zvolila její demarkační zařízení s certifikací CE 2.0 MEF pro přenos Ethernetu k hromadnému poskytování širokopásmé konektivity k mezinárodním poskytovatelům služeb.

„Díky postupnému růstu požadavků zákazníků na přechod od starších zařízení na novou generaci ethernetových služeb a díky posunu z místního na celosvětový trh jsme se zaměřili na rozvoj svých možností poskytovat nejlepší standardní řešení, která se vyznačují zvýšenou třídou služeb (classes of services), spravovatelností služeb a interoperabilitou,“ vysvětluje Sonia Radut, projektová a develop manažerka ve skupině Telekom Romania Group. „Z těchto důvodů jsme zvolili demarkační zařízení ETX-2 společnosti RAD jako nejlepší řešení pro naše služby přenosu Ethernetu s certifikací 2.0 MEF – L2Connect 2.0.“

ETX-2 společnosti RAD, zařízení z portfolia Service Assured Access, zajišťuje pokročilou demarkaci Layer 2 a Layer3 pro služby postavené na SLA. Snižuje náklady na provoz tohoto řešení a zvyšuje výkonnost pomocí rozsáhlé sady nástrojů životního cyklu služeb, který lze implementovat v různých režimech zavedení na jakékoli přístupové infrastruktuře.

„Společnost RAD je samozřejmě potěšena, že byla vybrána firmou Telekom Romania Communications,“ prohlašuje Illy Sarid, manažer místního prodeje ze společnosti RAD. „Jejich rozhodnutí je výsledkem podrobného výběrového procesu a testovacího období, kde se naše řešení porovnávalo s konkurenčními z hlediska zajištění kvality a kompatibility,“ pokračuje. „Rozhodnutí dokládá naši vůdčí pozici v dané oblasti poskytování nejpokročilejších řešení Carrier Ethernetu.”

Smlouvu zprostředkovala společnost ICG, místní partner RAD v Rumunsku, která bude rovněž zajišťovat logistickou a technickou podporu firmě Telekom Romania Communications během procesu zavádění. „ICG je partnerem RAD již téměř dvě desetiletí a zajistila první řešení RAD pro předchozí společnost Romtelecom, dnes Telekom Romania Communications, v roce 1995,“ poznamenává Gabriel Badea, její generální ředitel.

 

O společnosti Telekom Romania

Telekom Romania je nová a dynamická firma na poskytování telekomunikačních služeb, která nabízí mobilní i kabelové komunikační služby pro širokou zákaznickou komunitu.

Prostřednictvím dvou operátorů, Telekom Romania Mobile Communications a Telekom Romania Communications, nabízí Telekom Romania kompletní sadu telekomunikačních služeb, která umožňuje plně a kvalitně naplnit potřeby zákazníků: Mobilní hlasové a mobilní datové služby 3G a 4G, tradiční kabelová telefonie, vysokorychlostní internet a televize na různých technologiích včetně IPTV stejně jako vysoce kvalitní obsah a doplňky k dovršení možností zábavy. Pro podniky je tato nová firma příslibem poskytování řešení IT&C na klíč, což zvýší konkurenceschopnost a pružnost těchto společností.

Telekom Romania je součástí rodiny Deutsche Telekom, která nyní působí v 51 zemích na pěti kontinentech a má celosvětově více než 220 000 zaměstnanců. Firma působí na rumunském trhu od roku 2014, po spojení a přejmenování COSMOTE Romania a Romtelecom.

Publikováno: 2014 11 24    |     Zpět na seznam aktualit
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.