Služby ověření úrovně kybernetické bezpečnosti

Výrazný nárůst používání informačních technologií v současném světě vede na jedné straně k vytvoření informační společnosti, urychlení komunikace a velkému rozvoji služeb a tím celé společnosti

Dnešní svět ICT je plný nových výzev, trendů, ... Pro kvalitní poskytování ICT služeb je však občas dobré se zastavit a projít si základní nastavení systému. To že mezi základní parametry patří bezpečnost, je bez debat.
VUMS DataCom Vám nyní ve spolupráci se společností Novicom nabízí službu pro ověření kybernetické bezpečnosti. Jde o akci zaměřenou jak na technická opatření, tak i na organizační složku bezpečnosti. Služba je primárně určena jako pomoc organizacím, kterých se bude týkat zákon o kybernetické bezpečnosti. Nicméně pro každou společnost s ICT by se kybernetická bezpečnost měla řešit s péčí řádného hospodáře.
Výstup ve formě souhrnného dokumentu, se tak může stát podkladem pro vyladění kybernetické bezpečnosti, stejně tak jako může být prvním krokem při budování nebo upgrade bezpečnostních systémů.

 • novicom_zokb-assessment_140930.docx (50.15Kb)
 • Publikováno: 2014 11 24    |     Zpět na seznam aktualit
  Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

  Dokument

  PRO VÁS
  popup

  Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


  Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


  Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.