Siklu stále na špici

VUMS DataCom rozšiřuje své portfolio produktů o nový mikrovlný spoj od Siklu. Izraelská společnost revolučním způsobem zasáhla do produkce rádiových spojů bod-bod v donedávna neprobádaném pásmu milimetrových vln a dále se zaměřuje na jejich vývoj a výrobu.

 

 

Mikrovlnný Ethernetový spoj  Siklu EtherHaul™ 5500FD dodá až 5Gbps fullduplexní kapacitu pro páteřní a agregační síťové aplikace. Širší kanál, vysoký výstupní výkon a adaptivní modulace zajišťují robustnost a provozní spolehlivost i při vzdálenostech kolem 3km.

Spoj je postaven na malé a lehké platformě známé z předchozích typů spojů. K dispozici jsou všechny tři velikosti antén – 16cm/38dBi, 31cm/43dBi a 65cm/50dBi. Novinkou je 10GE SFP+ port usnadňující jeho nasazení do provozu bez nutnosti agregovat 1Gb příspěvkové toky.

Klíčové vlastnosti gigabitového Ethernet mikrovlnného spoje:

  • Vysoká přenosová kapacita
  • Kompaktní rozměry v robustním těle
  • Bezlicenční pásmo 71-76 GHz
  • Nízké pořizovací a provozní náklady
  • Snadná instalace

VUMS DataCom je autorizovaným distributorem a technologickým partnerem firmy Siklu. Spoje pro otestování rádi zapůjčíme a samozřejmě poradíme s jejich instalací, konfigurací a dohledem.

Publikováno: 2016 10 11    |     Zpět na seznam aktualit
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.