Siklu nám znovu naděluje...

Před Vánoci přichází firma Siklu se spoustou dárků v podobě nových produktů, lepších cen a delší záruky. A co konkrétně tedy nově nabízíme?

  1. U vybraných produktů přicházíme s výrazným snížením cen. Konkrétně u bestselleru EH710TX, u kterého mimo snížení ceny nabízíme jako bonus zdarma i vyšší kapacitu. Dále u fullduplexních 1Gb spojů EH1200FX a 5Gb spojů EH5500FD, které se po snížení cen dostaly na zatím na trhu nevídanou úroveň.
  2. Dále přicházíme s novým SmartHaul EMS, síťovým dohledovým software, který výrazně zjednodušuje správu a konfiguraci vašich spojů Siklu. Nabízíme jej ve formě sw balíčku pro vlastní instalaci a správu nebo jako cloudovou službu. Dále nabízíme plánovací software SmartHaul WiNDE (Wireless Network Design Engine), unikátní sw pro zjednodušení a optimalizaci kmitočtového a rádiového plánování složitějších sítí na malém území. Opět nabízíme k prodeji jako produkt nebo i jako službu.
  3. K tomu všemu navrch s okamžitou platností prodlužujeme u nově dodaných spojů záruku na 24 měsíců.

 

Na detaily se můžete informovat pomocí kontaktního formuláře pod článkem.

Publikováno: 2018 12 10    |     Zpět na seznam aktualit
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.