Seminář NG NAC: Máte otázku? Zeptejte se výrobce!

Zveme Vás na zajímavý seminář (6.3.2017 od 14:00 hodin) s tématikou NG NAC, na kterém budete mít jedinečnou příležitost setkat se a diskutovat o řízení přístupu do sítě a zabezpečení intranetu. Takovým řešením pro Vás může být NetShield od americké firmy SnoopWall, který přináší bohatou sadu funkcí agentless Network Access Control (NAC) a kritické zabezpečení intranetu, jež firewally a antivirová řešení neobsáhnou a kde dochází k 95% dnešních narušení.

Hlavní funkce a předvedení systému Vám přednesou přímo zástupci společnosti, kteří přijali naše pozvání a zúčastní se semináře osobně.

Mark Bermingham

Víceprezident celosvětové partnerské sítě společnosti SnoopWall

Mark má více než 20 let zkušeností v obchodu, prodeji a marketingu na seniorských pozicích četných technologických firem. Je specialistou v budování a akceleraci uvedení produktu na trh. Dohlíží na všechny aspekty globálního marketingového úsilí, včetně globálního kanálu a rozšiřujících se partnerských programů. Mark zdůrazňuje bezpečnost ve spojitosti s obchodními příležitostmi s rozvojovými prioritami tak, aby vyhovovaly dnešním neustále se zrychlujícím bezpečnostním výzvám.

Brian Church

Víceprezident globální podpory

Brian je vysoce postaveným členem vedoucího týmu společnosti SnoopWall s dohledem a odpovědností za předběžnou a následnou podporu prodeje, školení, zkušenosti zákazníků a zajištění úspěšné globální partnerské sítě. Má více než 25 let zkušeností jako senior manažer řízení podpory a spolu s technickými znalostmi a rozsáhlými zkušenostmi vedoucího multi-národních technických týmů zákaznické podpory je odborníkem na svém místě.

Máte skvělou možnost si poslechnout přednášku přímo od zdroje, účastnit se diskuze s výrobci a pokládat otázky, které Vás osobně zajímají. Seminář proběhne v angličtině.

  • Kdy: 6.3.2017 od 14:00 hodin
  • Kde: VUMS DataCom (Budova A, Lužná 591, Praha 6, Velká zasedačka)
  • Přednášející: Mark Bermingam a Brian Church
  • Registrace: pomocí kontaktního formuláře u článku

Americká společnost SnoopWall se zabývá vyplňováním bezpečnostních mezer a zajistí, aby se pouze důvěryhodná zařízení mohla připojit k podnikovým sítím. Poskytuje ochranu v reálném čase před nejnovějšími metodami kyber útoků, včetně „Zero-Hour" útoků, phishingovýcm útoků, šifrování a ransomware.

Publikováno: 2017 02 21    |     Zpět na seznam aktualit
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.