SecFlow společnosti RAD vyhlášen za nejlepší produkt kybernetického zabezpečení v rámci soutěže Fierce Innovation Awards: Energy Edition

Produktová řada SecFlow s kybernetickým zabezpečením od společnosti RAD získala cenu Fierce Innovation Cybersecurity Award pro rok 2014 udělovanou vydavateli FierceEnergy a FierceSmartGrid.

Zabezpečený ethernetový switch/router SecFlow společnosti RAD nabízí odolné a spravované prvky řízení kybernetického zabezpečení vytvořené tak, aby splňovaly potřeby a kryly zranitelná místa společností dodávajících energie. Multifunkční zařízení SecFlow vyhovují NERC-CIP a mají certifikaci IEC 61850. Kombinují komunikaci a ochranu důležitého majetku tak, že lze ve vzdálených rozvodnách využívat technologie SCADA, Ethernet a IP security. SecFlow pracuje s deep packet inspection, šifrováním a distribuovaným firewallem s rozpoznáváním služeb, takže zabezpečuje a monitoruje všechny protokoly například mezi řídicími centry, jejichž pravost a platnost ověřuje.

Vítěze ocenění Fierce Innovation Awards: Energy Edition vybíral panel porotců ze společností jako Pacific Gas and Electric, San Diego Gas & Electric, Portland General Electric, CenterPoint Energy, Duke Energy, Florida Power & Light a Commonwealth Edison. Výrobky byly hodnoceny podle technologické inovace, finančního dopadu, ověření trhem, schopnosti integrace do stávajících síťových prostředí, pohodlí pro koncové uživatele a zákazníky i celkové úrovně novátorství.

„Důležité sítě mají jedinečné požadavky na zabezpečení, jež vyžadují nápaditost i zkušenosti v oblasti daných provozovaných aplikací a služeb,“ upozornil Ulik Broida, viceprezident marketinku a bussines development ve společnosti RAD. „Právě proto jsme při vývoji produktů SecFlow použili hloubkovou ochranu a vybavili jsme je komplexní sadou ochranných prvků. Jsme potěšeni, že to porotci uznali a náš novátorský přístup ocenili.“

SecFlow je součástí komplexního řešení provozu sítě se zajištěnými službami (Service Assured Networking) společnosti RAD, které zajišťuje spolehlivost důležité komunikaci, hladkou migraci na komunikace NGN a robustní zabezpečení.

O FierceMarkets

Společnost FierceMarkets, a jí plně vlastněná dceřiná společnost Questex Media Group, je vůdčí firmou v oblasti B2B. Poskytuje informace a marketingové služby v oblasti telekomunikací, vědách o životě, péče o zdraví, IT, energetiky, vlády, financí a maloobchodního prodeje prostřednictvím svého portfolia e-mailových informačních bulletinů, webových stránek, webinářů a živých akcí. Každý pracovní den dosáhne široká škála publikací společnosti FierceMarkets k 1,3 milionu vedoucích pracovníků ve více než 100 zemích.

Publikováno: 2015 01 27    |     Zpět na seznam aktualit
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.