SecFlow přechází z Radiflow do RAD

Od letošního září jsou produkty firmy Radiflow, SecFlow-2 a SecFlow-1, plně ve vlastnictví technologické společnosti RAD. Což v praxi zahrnuje veškeré softwarové i hardwarové varianty pro tuto produktovou řadu. Díky tomu má RAD plnou kontrolu nad produktovým plánem bez závislosti na firmě Radiflow.

V budoucnu se plánuje vývoj a integrace RADview (carrier class management systém pro rozsáhlé sítě) s produkty SecFlow. Zatímco Radiflow může i nadále vyvíjet a prodávat své vlastní HW a SW verze, obě produktové řady budou (RAD SecFlow a Radiflow) zcela oddělené.

Tato změna umožní RADu rychle reagovat na požadavky zákazníků, zavést nové klíčové funkce a rozšiřovat kompletní produktovou řadu novými vzrušujícími směry.

Publikováno: 2016 11 07    |     Zpět na seznam aktualit
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.