Safe-T dosáhlo vytouženého ocenění Global InfoSec Awards během RSA Conference 2021

Společnost Safe-T vyhrála v oblastech „Hot Company in Access Control“ a „Best Product in Micro-Segmentation“ v devátém ročníku Global InfoSec Awards na #RSAC2021.

18. Května 2021 – Safe-T Grou Ltd. (NASDAQ, TASE:SFET), poskytovatel řešení pro bezpečný přístup a inteligentní sběr dat hrdě oznámila že její dceřiná společnost Safe-T Data A.R Ltd. vyhrála ocenění od Cyber Defense Magazine (CDM), jednoho ze světově nejznámějších magazínů týkajících se zabezpečení informací, a to v oborech:

  • Vyhledávaná firma v oblasti Řízení přístupu
  • Nejlepší produkt pro Micro-Segmentaci

S. Miliefsky, vydavatel CDM o Safe-T řekl (volně přeloženo):

„Prohledali jsme celý svět a hledali inovátory v oblasti kybernetické bezpečnosti, kteří se na trhu výrazně odlišují a potenciálně mohou pomoci zvrátit boj proti kybernetické kriminalitě. Safe-T je každopádně hodno těchto žádaných ocenění a rozhodně doporučujeme zvážit nasazení jejich technologie ve vašem prostředí.“

Tiskovou zprávu v anglickém jazyce najdete zde. Seznam oceněných a více informací zde.

Publikováno: 2021 05 31    |     Zpět na seznam aktualit
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.